Белфорт, він же Вовк з Уолл-стріт, назвав ICO – “найбільшим існуючим шахрайством”

Джордан Белфорт, сумнозвісний біржовий брокер, відомий як “Вовк з Уолл-стріт“, закликав інвесторів відмовитися від нині модної участі в ICO (первинне розміщення монет), назвавши їх “найбільшим існуючим шахрайством”. Про це пише CNBC U.S.   з посиланням на The Financial Times.

Його застереження пов’язане з високим інтересом пересічних споживачів, зокрема, за цей рік  202 ICO отримали 3 мільярди інвестиції, за даними Coinschedule.com.

На думку Белфорта, агітатори ICO є учасниками масового шахрайства найвищого рівня.  Навіть якщо 85% людей там не мають злих намірів, то проблема в тих 5-10 процентах які заздалегідь планують шахрайську схему – і це дуже кепсько.

Він зазначає, що методи які використовують сучасні продавці ICO, виглядають схожими на тактику “насосу та спускання”, а саме агресивно пропагувати, трохи видавати монет на ринок, залучити знаменитостей для піару, та швидко продати решту  – поки ринок не досяг колапсу.

Белфорт погоджується з ажіотажем і бажанням кожного долучитися до модних процесів: “Я не кажу, що щось не так з ідеєю криптовалюти, або навіть тюльпанів. Все справа в людях які долучаться і споганять ідею.”

Тим часом пан Белфорт радить друзям і родині утримуватися від ICOs. “Це найбільше шахрайство з існуючих, таке величезне та гігантське шахрайство, яке збирається підірвати на очах багатьох людей. Це набагато гірше, ніж все, що я робив “, – сказав він.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *