Південна Корея буде регулювати інвестиції в криптовалюту

Як пише видання Yonhap News Agency,  уряд Південної Кореї розробляє систему, яка блокуватимете анонімним обліковим записам здійснювати транзакції криптовалюти.  Орієнтовна дата впровадження кінець січня, повідомляє джерело з фінансового сектору.

Система є частиною подальших заходів після того, як уряд оголосив минулого тижня запровадження нових заходів обмеження транзакцій криптовалюти, включаючи можливість заборони обміну, у зв’язку із зростаючими побоюваннями що екосистема криптовалюти є фінансовою бульбашкою.

Відповідно до нових заходів, тільки справжні верифіковані рахунки зможуть накопичувати та здійснювати транзакції криптовалюти, тоді як випуск нових віртуальних облікових записів для обміну криптовалютами буде заборонений.

Уряд дозволить  людям здійснювати транзакції з власних верифікованих банкіських рахунків на рахунки в інші банки, в той же час поповнення такого рахунку з іншого банку буде заборонено.

Такі заходи спрямовані на спонукання криптовалютних інвесторів створювати справжні іменні рахунки та приборкання спекулятивних інвестицій у крипту.

Окрім того уряд посилить відповідальність місцевих бірж для запобігання відмивання грошей та посилить покарання за злочини пов’язанні із віртуальною валютою.

Криптовалюти, такі як біткойн і ефір, останнім часом, останні роки набувають шаленою популярності серед інвесторів Південної Кореї як засіб зробити швидкі гроші.

У Південній Кореї  знаходиться одна з найбільших світових біткоїн бірж, з понад 1 мільйоном активних криптовалютних користувачів.

Незважаючи на бум у криптовалютних транзакціях, їх обіг практично не регулюється в Південній Кореї, оскільки вони не визнаються фінансовим продуктом. А також немає механізмів захисту криптовалютних інвесторів.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *